מניעת קורוזיה

נלחמים בקורוזיה

קורוזיה היא תופעה מאוד מתסכלת. אם השתמשתם במוצר מתכת ישן או הוצאתם כלים ישנים מהמחסן המצופים בחלודה אז אתם בטח חוויתם את זה על בשרכם. אולם, אם לא מתחזקים, רוכשים את הכלים הנכונים ודואגים לאחסן אותם כהלכה, קורוזיה יכולה להיות לא רק מתסכלת, אלא הרסנית.

קורוזיה של מתכות היא אחת מתופעות הטבע המטרידות את מנוחתם של אנשים, מפעלים וארגונים גדולים. עמידותם של מוצרי המתכת היא זו שיכולה לקבוע במקרים רבים את יעילות הייצור, את אורך חייהם של המוצרים, אך גם את בטיחותם של העובדים והצרכנים ומתוך כך את הצלחתו או כישלונו של העסק.

אולי תופתעו לשמוע שהקורוזיה משפיעה על מדינות שלמות. למעשה, מדינה יכולה להפסיד הרבה כסף בשנה רק בגלל ההשפעה של קורוזיה. הסיבות לכך טמונות בכך שיש לטפל בקורוזיה כדי להישמר מסכנה ולאפשר את תפקודם התקין והבטיחותי של מוצרי מתכת. כך למשל, גשר ישן או מסילות ברזל יכולים לייצר נזק גדול אם הם לא מתוחזקים כמו שצריך, והמלחמה בקורוזיה היא מלחמה קשה ומתישה.

אין כמעט איש תעשייה שלא יודע שפגיעה ברכיבים ומכונות של מפעל על ידי קורוזיה יכולה להשבית לחלוטין את כל פס הייצור עד החלפת החלקים, ולא חווה זאת לפחות פעם אחת על בשרו. הקורוזיה היא מגיפה של ממש כשמדובר במתכות כבדות, ולכן היא נפוצה הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים.

קורוזיה מתרחשת לעיתים קרובות במקומות בהם קיימים חומרים ומתכות אחרות הבאים במגע עם המתכת.

מניעת קורוזיה וטיפול בקורוזיה קיימת היא עסק מורכב. היכולת למנוע קורוזיה נעה מפיתוח טכנולוגיות המשתלבות בסגסוגת הברזל, דרך כימיקלים, ציפויים וצבעים השומרים על המתכת ועד טיפולי תחזוקה מיוחדים ויקרים לשימור או הסרת הקורוזיה. כל חלודה/קורוזיה שונה האחת מהשנייה וכל חומר דורש טיפול שונה, לכן תמיד צריך לקרוא למומחה שיבין את הבעיה וימצא לה את הפתרון המתאים.

אנחנו ב-GES כאן כדי להגיד: קורוזיה היא לא סוף העולם. כאשר משתמשים בחומרים איכותיים למניעת קורוזיה אפשר להילחם במגיפה ולהבטיח את יעילותו ושגשוגו של העסק. ב-GES אנחנו עובדים עם חברות מכל העולם כדי לייבא לישראל את המוצרים האיכותיים ביותר, עם תו תקן של בטיחות ואיכות מובטחת. עם איכות בלתי מתפשרת והמחירים ההוגנים בשוק, אתנו תוכלו להבטיח שהקורוזיה תהיה רק חלום רחוק, וטוב שכך.

 

לפרטים נוספים על שירותי החברה 

 צרו קשר